خانه / خبر ها / سیدصادق شیرازی کیست

سیدصادق شیرازی کیست

چقدر از جریان «سید صادق شیرازی» و ارتباط او وبعضی ا نزدیکانش باروباه پیر استعمار( انگلیس )باخبرید؟؟

✍آیت الله شیرازی مرجع مشهوری که فتوای تحریم تنباکو را دادند پسری داشتند به نام سید هادی. ایشان ۴ پسر داشتند حسن، محمد، صادق و مجتبی.

🌴حسن بعداز انقلاب در لبنان کشته شدند.

🌴محمد درنجف ادعای مرجعیت کردند که چند تن از علما از جمله آیت الله خویی مرجعیت ایشان را تایید نکردند. ایشان در زمان اقامت امام خمینی واکنش هایی را داشتند.

از جمله در نجف مردم تمایل داشتند امام خمینی ، امام جماعت نماز حرم امام علی علیه السلام باشند اما ایشان مخالفت هایی داشت. در زمان انقلاب قرار بود شخصیت های زیر یعنی سید محمد صدر در عراق،ایت الله خمینی در ایران، سید موسی صدر در لبنان قیام کنند.

محمد صدر را شهید کردند و آیت الله موسی صدر را نیز ربودند. لذا ایشان توقع داشت امام ایشان را مرجع عراق معرفی کرده و از ایشان حمایت کنند که این طور نشد. لذا به کویت رفتند.

بعد از انقلاب و بعد از ارتحال امام خمینی به ایران آمدند ودر قم ساکن شدند. در این حال دست به تفرقه زدند که سبب شد تا سال ۸۰ در حبس خانگی باشند و سپس از دنیا رفتند و بنا به مصلحت در حرم حضرت معصومه سلام الله علیها دفن شدند.

🌴بعد از ایشان برادرش سید صادق جای ایشان را گرفت و اتاق فکری در انگلیس شکل گرفت. یکی از تئوریسین ها پیشنهاد داد برای مقابله با حکومت شیعه در ایران باید یک حکومت شیعه را علم و شیعه توسط شیعه از بین رود.
در این حال جریان مزبور انتخاب شد.
اینگونه شد که سید صادق در ایران و برادرش مجتبی در کویت با حمایت مالی دولت بریتانیا فعال شدند. بیش از ۱۵ سایت در اینترنت،وبیش از۱۵ شبکه ماهواره ای در خدمت ایشان است.

✅جریان شیرازی تخم نفاق را بین مذاهب اسلامی پاشیدند و با توهین به مقدسات اهل سنت توهین به عایشه ، خلفا و … آتش کدورت بین سنی و شیعه را شعله ور کردند.

✅ توهین‌های این جریان به ویژه توهین‌های آشکار یاسر الحبیب مانند نگارش و انتشار کتاب الفاحشه وجه آخر للعائشه، سبب شیعه کشی بسیاری در مناطق مختلف دنیا شدند.
این توهین ها در شبکه‌های ماهواره ای مختلف جریان شیرازی به صورت مستقیم و در تندترین عبارات هیجان اهل سنت را علیه شیعه بر
می انگیزد.
✅یکی از ویژگی‌های جریان شیرازی تکفیر است. علما و مراجع بسیاری مانند آیت الله بهجت ره توسط این افراد تکفیر شده اند.

🌴بنابراین به دلیل ممنوعیت فعالیت این جریان در ایران و سخنان مقام معظم رهبری علیه تشیع انگلیسی،‌ حملات بسیاری را علیه ایشان آغاز کرده اند.

✅از ادعاهای این جریان این است که رهبر ایران در امر احیای محرم وصفر کوتاهی کرده است. در حالی که حمایت های فراوانی توسط امام خامنه ای از این برنامه ها صورت گرفته و ایشان با برپایی مراسم در ایام محرم، صفر،
فاطمیه و سایر مناسبت ها ، و نیز نشست های مختلف با مداحان ، شاعران اهل بیت و هیئت ها، به احیای یاد اهل بیت در کشور می پردازند.
✅جریان شیرازی در مقابل مقام معظم رهبری، هفته وحدت را به هفته برائت نام گذاری کردند.

✅همچنین در تقابل با دیدگاه ایشان در مخالفت با قمه زنی به ترویج قمه زنی با تمام توان می پردازند. قمه زنی وجهه و تصویر بسیار نامناسبی را از شیعیان در رسانه های غربی ایجاد کرده است.

شبکه های شیرازی نیز با پخش مستقیم این تصاویر، در راستای برنامه های هدایت شده انگلیس علیه تشیع حرکت می کنند.

🔥۱- صادق شیرازی
🔥۲- سید مجتبی شیرازی
🔥۳- حسن اللهیاری
🔥۴- یاسرالحبیب
🔥۵- محمد هدایتی

🚫شبکه ها:
🚫۱- امام حسین۱
🚫۲- امام حسین۲
🚫۳- امام حسین۳
🚫۴- اباالفضل العباس
🚫۵- بقیع
🚫۶- الانوار ۱
🚫۷- الانوار ۲
🚫۸- سلام
🚫۹- چهارده معصوم
🚫۱۰- شبکه اینترتی حضرت خدیجه
🚫۱۱- الزهرا
🚫۱۲- المهدی
🚫۱۳- مرجعیت
🚫۱۴- امام صادق
🚫۱۵- اهل بیت
🚫۱۶- فدک
(درصورت امکان وصلاحدید با انتشار این پیام در جهت تنویر افکار و بصیرت افزایی گام بردارید. اجرکم عندالله)🌸

🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱

درباره‌ی ماهین نیوز

پایگاه خبری ماهین نیوز: تحلیلی خبری اطلاع رسانی سیاسی فرهنگی اقتصادی به چهار زبان فارسی انگلیسی عربی و آذری ارگان رسمی سازمان ملل اسلامی مجوز 26237/92وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صاحب امتیاز و مدیر مسئول: سید احمد حسینی ماهینی آدرس : تهران میدان شهدا پاساژ امیدوار طبقه دوم واحد 2 989120836492+ همراه , ,telgram watsapp soroush sahmahini@yahoo.com تلفکس36608516

حتما ببینید

la República Islámica de Nicaragua

Pueblo independiente de la República Islámica de Nicaragua

۶۶/۱۱۰/۲۰۲۰/۱۵۶ Honorable presidente de las Naciones Unidas Saludos y saludos “Nosotros, el pueblo de Nicaragua, …