خانه / اجتماعی / ماراتن میلیونی انتخابات ایران آغاز شد

ماراتن میلیونی انتخابات ایران آغاز شد

دعوت از مردم برای ایران/ رهبر انقلاب: انتخابات یک جهاد عمومی است

دعوت از مردم برای ایران/ رهبر انقلاب: انتخابات یک جهاد عمومی است

مسئولان، شخصیت‌ها، گروه‌ها و تشکل‌های سیاسی مختلف با تاکید بر اهمیت انتخابات دوم اسفند، از مردم برای حضور در این انتخابات دعوت کردند.

خبرگزاری مهر، گروه سیاست-محسن احدی؛ در حالی چند ساعت دیگر درب‌های حوزه‌های رأی‌گیری برای برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی باز خواهد شد تا بار دیگر مردم ایران برای انتخاب نمایندگان و تأثیرگذاری بر تعیین سرنوشت خود، پای صندوق‌های رأی حاضر شوند که بسیاری از مسئولان، مراجع تقلید و فرماندهان نیروهای مسلح از مردم برای حضور پرشور در انتخابات دعوت کرده اند.

به دلیل شرایط ویژه کشور در عرصه بین‌الملل، فشار آمریکایی‌ها و تلاش ضد انقلاب برای سیاه‌نمایی، حضور گسترده و پرشور مردم پای صندوق رأی و مشارکت حداکثری آنها یکی از مهم‌ترین دغدغه مسئولان کشور بوده، چراکه انتخاباتی پرشور و حضور گسترده مردم می‌تواند خط بطلانی بر دسیسه‌های خارجی علیه ایران بوده و این پیام را به جهان ارسال کند که فشار و تحریم نمی‌تواند باعث عدم پشتیبانی مردم از نظام شود.

از همین رو بر آن شدیم تا در این گزارش به گفتار و بیانیه افراد و سازمان‌هایی که مردم ایران را برای حضور پرشور در انتخابات دعوت کردند، بپردازیم.

هرکس دوست‌دار ایران است، در انتخابات مشارکت کند

مقام معظم رهبری در سالگرد قیام ۲۹ بهمن مردم تبریز در انقلاب اسلامی و در جمع هزاران نفر مردم آذربایجان شرقی، حضور در انتخابات مجلس را وظیفه شرعی، ملی، انقلابی و حق مدنی آحاد مردم برشمردند و با اشاره به دو رکن مهم «حضور پرشور» و «انتخاب خوب» گفتند: انتخابات یک جهاد عمومی و نعمت و امتحان الهی است که اگر با حضور حداکثری مردم همراه شود، مایه آبروی نظام اسلامی و تقویت کشور و مصونیت بخش در برابر توطئه‌ها و زمینه ساز ایران قوی خواهد بود.

درباره‌ی ماهین نیوز

پایگاه خبری ماهین نیوز پایگاه خبری ماهین نیوز به چهار زبان فارسی انگلیسی عربی و آذری تحلیلی خبری اطلاع رسانیسیاسی فرهنگی اقتصادی مجوز 26237/92وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صاحب امتیاز و مدیر مسئول: سید احمد حسینی ماهینی آدرس : تهران میدان شهدا پاساژ امیدوار طبقه دوم واحد 2 09120836492 همراه , ,telgram watsapp face booke soroush sahmahini@yahoo.com تلفکس36608516,28

حتما ببینید

ایستگاه های مجهز در مترو

پروژه های محرک توسعه و کوچک مقیاس

‌‌شهردار منطقه یک در شورای اداری منطقه یک:پروژه های کوچک مقیاس در بافت های فرسوده …