خانه / اجتماعی / جنب بوستان امدادگر _ ساختمان مرکزی امدادگران عاشورا

جنب بوستان امدادگر _ ساختمان مرکزی امدادگران عاشورا

به: مدیران محترم رسانه ها
موضوع: نشست

با احترام و آرزوی توفیق و سلامتی، به اطلاع میرساند: موسسه امدادگران عاشورا، در سال 1381به همت پزشکان و کادر درمانی دوران دفاع مقدس تاسیس و به منظور حمایت از بیماران مبتلا به سرطان و صعب العلاج با ایجاد 45 شعبه در سراسر کشور تلاش و اقدام می نماید.
هرساله به منظور ارائه گزارشی از عملکرد و دریافت نظریات، نشستی با حضور وزیر محترم بهداشت درمان وآموزش پزشکی و جمعی از پزشکان برجسته و بانوان خیر، برگزار میشود.
باعنایت به اهمیت این نشست، خواهشمند است مقرر فرمایید؛ خبرنگار و گزارشگر محترم آن رسانه جهت انعکاس شایسته و مطلوب این نشست در زمان و مکان ذیل حضور بهم رسانند.

زمان: روز جمعه 25 بهمن ماه 1398 ـ ساعت 9 صبح
مکان: بزرگراه سپهبد شهید قاسم سلیمانی(رسالت)- بین 16متری و خیابان کرمان _ جنب بوستان امدادگر _ ساختمان مرکزی امدادگران عاشورا

درباره‌ی ماهین نیوز

پایگاه خبری ماهین نیوز پایگاه خبری ماهین نیوز به چهار زبان فارسی انگلیسی عربی و آذری تحلیلی خبری اطلاع رسانیسیاسی فرهنگی اقتصادی مجوز 26237/92وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صاحب امتیاز و مدیر مسئول: سید احمد حسینی ماهینی آدرس : تهران میدان شهدا پاساژ امیدوار طبقه دوم واحد 2 09120836492 همراه , ,telgram watsapp face booke soroush sahmahini@yahoo.com تلفکس36608516,28

حتما ببینید

حسابداری انتخاباتی!

حسابداری انتخاباتی!

حسابداری انتخاباتی! آیا شورای نگهبان ناظر مالی دارد؟ تا بر هزینه های انتخاباتی نظارت کند، …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *