خانه / اجتماعی / جنب بوستان امدادگر _ ساختمان مرکزی امدادگران عاشورا

جنب بوستان امدادگر _ ساختمان مرکزی امدادگران عاشورا

به: مدیران محترم رسانه ها
موضوع: نشست

با احترام و آرزوی توفیق و سلامتی، به اطلاع میرساند: موسسه امدادگران عاشورا، در سال ۱۳۸۱به همت پزشکان و کادر درمانی دوران دفاع مقدس تاسیس و به منظور حمایت از بیماران مبتلا به سرطان و صعب العلاج با ایجاد ۴۵ شعبه در سراسر کشور تلاش و اقدام می نماید.
هرساله به منظور ارائه گزارشی از عملکرد و دریافت نظریات، نشستی با حضور وزیر محترم بهداشت درمان وآموزش پزشکی و جمعی از پزشکان برجسته و بانوان خیر، برگزار میشود.
باعنایت به اهمیت این نشست، خواهشمند است مقرر فرمایید؛ خبرنگار و گزارشگر محترم آن رسانه جهت انعکاس شایسته و مطلوب این نشست در زمان و مکان ذیل حضور بهم رسانند.

زمان: روز جمعه ۲۵ بهمن ماه ۱۳۹۸ ـ ساعت ۹ صبح
مکان: بزرگراه سپهبد شهید قاسم سلیمانی(رسالت)- بین ۱۶متری و خیابان کرمان _ جنب بوستان امدادگر _ ساختمان مرکزی امدادگران عاشورا

درباره‌ی ماهین نیوز

پایگاه خبری ماهین نیوز: تحلیلی خبری اطلاع رسانی سیاسی فرهنگی اقتصادی به چهار زبان فارسی انگلیسی عربی و آذری ارگان رسمی سازمان ملل اسلامی مجوز 26237/92وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صاحب امتیاز و مدیر مسئول: سید احمد حسینی ماهینی آدرس : تهران میدان شهدا پاساژ امیدوار طبقه دوم واحد 2 989120836492+ همراه , ,telgram watsapp soroush sahmahini@yahoo.com تلفکس36608516

حتما ببینید

توسعه گردشگری در شمال تهران با اجرای سه گام اساسی

توسعه گردشگری در شمال تهران با اجرای سه گام اساسی

تقویت مسیرهای گردشگری در شمال تهران با برنامه ریزی در سه گام اساسی ساماندهی ترافیکی، …