یکشنبه , ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
خانه / خبر ها / آحاد مردمی منطقه طارم سفلی

آحاد مردمی منطقه طارم سفلی

زندگینامه حجت الاسلام والمسلمین دکتر مصطفی رئیسی
زندگینامه حجت الاسلام والمسلمین دکتر مصطفی رئیسی
[Forwarded from کانال خبری طارم سفلی (میثم گورکانی)]
بسمه تعالی

سپاس یگانه معبود هستی که بر ما منت نهاد تا شاهد انسانهایی از جنس محبت باشیم که در راه خدمت به مردم شریف و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سر از پا نشناخته و استوار و با نشاط گام برمی دارند .

در راستای سیاست های عدالت محورانه و تلاش بی وقفه نظام جمهوری اسلامی در خدمت رسانی به دورترین نقاط محروم کشور، اکنون با پیگیری های مستمر پرفسور منصور نیکخواه بهرامی
و مهندس ارشد نیکخواه بهرامی و حاج محمد حداد ماهینی افتخاری دیگر رقم خواهد خورد و آن هم عملیاتی شدن پروژه انتقال گاز به منطقه طارم سفلی و حوزه چوقور میباشد.

بر آن شدیم که از زحمات بی دریغ این عزیزان که الحق و انصاف تلاش و کوشش چشمگیری در راستای حل مسائل و مشکلات مردم دارند تقدیر و تشکر نماییم. باشد که در پیشگاه حق تعالی مورد قبول واقع شود .

از طرف
آحاد مردمی منطقه طارم سفلی
و شورای رسانه طارم سفلی

کانالخبریطارم_سفلی

@taromsofla99

درباره‌ی ماهین نیوز

حزب ایران بزرگ معتقد است تا موقعی که کشورهای دیگر را نگرفتیم آنها به توطئه بر علیه ایران ادامه خواهند داد زیرا که مردم آنجا آمادگی قبول جمهوری اسلامی را دارند ولی دولت ها مایل نیستند لذا هر کاری می کنند تا نظر مردم خودشان را برگردانند و این ظلم است که آنها را در مقابل دولتهای زور گو تنها بگذاریم23633 تلفن 02136878594همراه09120836492اختصاصی09012690824 و 09190883546

حتما ببینید

خلاصی دایمی از شر نتانیاهو

سید عبدالملک الحسینی:

 خطر اسرائیل برای همه امت اسلام است رهبر جنبش انصارالله یمن در سخنانی به مناسبت …