خانه / دسته‌بندی نشده / آحاد مردمی منطقه طارم سفلی

آحاد مردمی منطقه طارم سفلی

زندگینامه حجت الاسلام والمسلمین دکتر مصطفی رئیسی
زندگینامه حجت الاسلام والمسلمین دکتر مصطفی رئیسی
[Forwarded from کانال خبری طارم سفلی (میثم گورکانی)]
بسمه تعالي

سپاس يگانه معبود هستي كه بر ما منت نهاد تا شاهد انسانهايي از جنس محبت باشيم كه در راه خدمت به مردم شریف و اعتلاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران سر از پا نشناخته و استوار و با نشاط گام برمي دارند .

در راستاي سياست هاي عدالت محورانه و تلاش بي وقفه نظام جمهوری اسلامی در خدمت رساني به دورترين نقاط محروم كشور، اكنون با پيگيري هاي مستمر پرفسور منصور نیکخواه بهرامی
و مهندس ارشد نیکخواه بهرامی و حاج محمد حداد ماهینی افتخاري ديگر رقم خواهد خورد و آن هم عملیاتی شدن پروژه انتقال گاز به منطقه طارم سفلی و حوزه چوقور میباشد.

بر آن شدیم که از زحمات بی دریغ این عزیزان که الحق و انصاف تلاش و کوشش چشمگیری در راستای حل مسائل و مشکلات مردم دارند تقدیر و تشکر نماییم. باشد که در پیشگاه حق تعالی مورد قبول واقع شود .

از طرف
آحاد مردمی منطقه طارم سفلی
و شورای رسانه طارم سفلی

کانالخبریطارم_سفلی

@taromsofla99

درباره‌ی ماهین نیوز

پایگاه خبری ماهین نیوز: تحلیلی خبری اطلاع رسانی سیاسی فرهنگی اقتصادی به چهار زبان فارسی انگلیسی عربی و آذری ارگان رسمی سازمان ملل اسلامی مجوز 26237/92وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صاحب امتیاز و مدیر مسئول: سید احمد حسینی ماهینی آدرس : تهران میدان شهدا پاساژ امیدوار طبقه دوم واحد 2 09120836492 همراه , ,telgram watsapp soroush sahmahini@yahoo.com تلفکس36608516

حتما ببینید

ایران باید رئیس سازمان ملل شود

عملیات پیش دستانه!

 باید مانع عملیات پیش دستانه شد! واکسن روسی ضد کرونا اعلام شد، قبل از اینکه …