خانه / سیاسی / مهندس حمید اوستاخ کاندیدای حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات و پردیس.

مهندس حمید اوستاخ کاندیدای حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات و پردیس.

احتراما ایام دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را به ملت شریف ایران تبریک عرض مینمایم و در ۴۱ سالگی انقلاب که دوران بلوغ خود را طی میکند را گرامی داشته و دستاوردهای بزرگ در عرصه های مختلف را ضروری میدانم. انقلابی که همه متفکران و نخبگان جریان های سیاسی و اقشار مختلف مردم و همه آنان که از استبداد، وابستگی و تبعیض به تنگ آمده بودند در شکل گیری آن پشت سر امام عظیم الشان قرار گرفتند و آینده بهتر ایران برپایه آزادی، استقلال و جمهوری اسلامی را ترسیم نمودند.
این حرکت بزرگ با همدلی و وفاق ملت که رهنمود همیشگی پیشوای مقتدای ملت حضرت امام خمینی (ره) بود، به انجام رسید و پس از دوران رحلت پیشوای فقیدمان با تدبیر و خردمندی رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (دامة برکاته) ادامه یافت.
لذا اکنون در ۴۱ سالگی انقلاب از آحاد مردم ایران دعوت می کنم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه حضور آگاهانه خود را به منحصه ظهور رسانده و با تجلی وحدت امت، توطئه های دشمنان و بدخواهان را نقش برآب کنند.
مهندس حمید اوستاخ کاندیدای حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات و پردیس.

@mahinkandim👈👈👈
👆👆👆👆

کانالجامعاطلاعرسانیماهین

درباره‌ی ماهین نیوز

پایگاه خبری ماهین نیوز پایگاه خبری ماهین نیوز به چهار زبان فارسی انگلیسی عربی و آذری تحلیلی خبری اطلاع رسانیسیاسی فرهنگی اقتصادی مجوز 26237/92وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صاحب امتیاز و مدیر مسئول: سید احمد حسینی ماهینی آدرس : تهران میدان شهدا پاساژ امیدوار طبقه دوم واحد 2 09120836492 همراه , ,telgram watsapp face booke soroush sahmahini@yahoo.com تلفکس36608516,28

حتما ببینید

فشار حداکثری را پشت سر گذاشتیم

فشار حداکثری را پشت سر گذاشتیم

روحانی: فشار حداکثری را پشت سر گذاشتیم/ هیچ گاه با ضعف پای میز مذاکره نخواهیم …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *