یکشنبه , ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
خانه / خبر ها / مهندس حمید اوستاخ کاندیدای حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات و پردیس.

مهندس حمید اوستاخ کاندیدای حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات و پردیس.

احتراما ایام دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را به ملت شریف ایران تبریک عرض مینمایم و در ۴۱ سالگی انقلاب که دوران بلوغ خود را طی میکند را گرامی داشته و دستاوردهای بزرگ در عرصه های مختلف را ضروری میدانم. انقلابی که همه متفکران و نخبگان جریان های سیاسی و اقشار مختلف مردم و همه آنان که از استبداد، وابستگی و تبعیض به تنگ آمده بودند در شکل گیری آن پشت سر امام عظیم الشان قرار گرفتند و آینده بهتر ایران برپایه آزادی، استقلال و جمهوری اسلامی را ترسیم نمودند.
این حرکت بزرگ با همدلی و وفاق ملت که رهنمود همیشگی پیشوای مقتدای ملت حضرت امام خمینی (ره) بود، به انجام رسید و پس از دوران رحلت پیشوای فقیدمان با تدبیر و خردمندی رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (دامه برکاته) ادامه یافت.
لذا اکنون در ۴۱ سالگی انقلاب از آحاد مردم ایران دعوت می کنم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه حضور آگاهانه خود را به منحصه ظهور رسانده و با تجلی وحدت امت، توطئه های دشمنان و بدخواهان را نقش برآب کنند.
مهندس حمید اوستاخ کاندیدای حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات و پردیس.

@mahinkandim👈👈👈
👆👆👆👆

کانالجامعاطلاعرسانیماهین

درباره‌ی ماهین نیوز

حزب ایران بزرگ معتقد است تا موقعی که کشورهای دیگر را نگرفتیم آنها به توطئه بر علیه ایران ادامه خواهند داد زیرا که مردم آنجا آمادگی قبول جمهوری اسلامی را دارند ولی دولت ها مایل نیستند لذا هر کاری می کنند تا نظر مردم خودشان را برگردانند و این ظلم است که آنها را در مقابل دولتهای زور گو تنها بگذاریم23633 تلفن 02136878594همراه09120836492اختصاصی09012690824 و 09190883546

حتما ببینید

خلاصی دایمی از شر نتانیاهو

سید عبدالملک الحسینی:

 خطر اسرائیل برای همه امت اسلام است رهبر جنبش انصارالله یمن در سخنانی به مناسبت …