خانه / دسته‌بندی نشده / بازسازی یک هفته‌ای بقیع رکورد ایران در مقابل چین

بازسازی یک هفته‌ای بقیع رکورد ایران در مقابل چین

‍ #نبأ_البقیع

❇️ از پیشنهادات دیگر سردار باقری، دعوت از دانشجویان حجازی است که در ایران در رشته معماری مشغول هستند و توسط ما مورد حمایت فرهنگی، سیاسی و مالی قرار بگیرند.

⏺ از دیگر اساتید حاضر در جلسه بقیع، دکتر مصطفوی بودند که به عظمت کار بقیع اشاره کردند و پیشنهاد یک پژوهشکده معماری را در سازمان بسیج مهندسین ارائه دادند.

🍂 مهندس قادری پور، که در رابطه با بقیع شریف دو ماکت بقیع در زمان قبل از تخریب و بعد از آن تهیه کرده اند، با توجه به تجربیاتی که در این زمینه کسب کردند، پیشنهاد دادند هر ساله برای این شعائر، در حد طرح و پژوهش در جامعه مهندسین کار شود.

💫 همچنین دبیر انجمن معماری دانشگاه امام رضا (علیه السلام)، مهندس سیدی اذعان داشتند:
طبق بیانیه گام دوم انقلاب که مطرح شد شورای عالی علمی تخصصی نوین پیشرفته اسلامی داشته باشیم، پژوهشکده ای ذیل این شورا تأسيس شود و افرادي متخصص آماده عضویت در این پژوهشکده را دارند.

➖ در ادامه خانم صباغی، مدیر عامل شرکت نقش کوثر، حرکت و نقش در موضوع بقیع شریف را افتخاری عظیم برای خود و تیم‌ متخصص خود دانستند و برای هرگونه فعالیت در این امر، آمادگی خود را اعلام کردند.

🔘 همچنین از سایت جنة البقیع توسط مهندس نوید، رونمایی شد و این سایت را بعنوان پایگاه بقیع شریف معرفي كردند.

▪️در پایان جناب دکتر هاشمی فشارکی از ارائه نظرات و راهکارهای تخصصی برای پیش برد اهداف بقیع شریف، تشکر کردند و برگزاری این جلسات را برای رسیدن به تجمیع آراء ضروری دانستند.

🏴 @Boghatolmobarakah

درباره‌ی ماهین نیوز

پایگاه خبری ماهین نیوز: تحلیلی خبری اطلاع رسانی سیاسی فرهنگی اقتصادی به چهار زبان فارسی انگلیسی عربی و آذری ارگان رسمی سازمان ملل اسلامی مجوز 26237/92وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صاحب امتیاز و مدیر مسئول: سید احمد حسینی ماهینی آدرس : تهران میدان شهدا پاساژ امیدوار طبقه دوم واحد 2 09120836492 همراه , ,telgram watsapp soroush sahmahini@yahoo.com تلفکس36608516

حتما ببینید

اعتراض هماهنگ 24 کشور عضو اتحادیه اروپا علیه تحریم‌های آمریکا

اروپا واسماس

اعتراض هماهنگ 24 کشور عضو اتحادیه اروپا علیه تحریم‌های آمریکا 24 کشور از 27 عضو …