خانه / بین الملل / حمله آمریکا به پایگاه حشدالشعبی عراق

حمله آمریکا به پایگاه حشدالشعبی عراق

واکنش حزب الله لبنان به حمله آمریکا به حشد الشعبی/ آمریکا به دنبال ضربه زدن به عناصر پنهان قدرت ملت عراق است

واکنش حزب الله لبنان به حمله آمریکا به حشد الشعبی/ آمریکا به دنبال ضربه زدن به عناصر پنهان قدرت ملت عراق است

حزب الله لبنان حمله آمریکا به پایگاه حشدالشعبی عراق را تجاوزی آشکار دانست و آن را محکوم کرد.

العالم – لبنان

حزب الله لبنان اعلام کرد که تجاوز وحشیانه آمریکا به مواضع گردان حزب الله عراق را محکوم کرد.

در ادامه این بیانیه آمده است که حزب الله این تجاوز را تجاوزی علنی و آشکار به حاکمیت و امنیت و ثبات عراق و ملت این کشور می داند و تاکید شده است: این تجاوز یک بار دیگر نشان داد که دولت آمریکا به دنبال ضربه زدن به عناصر پنهان قدرت ملت عراق است.

حزب الله اعلام کرد که این تجاوز یک بار دیگر نشان داد که دولت آمریکا به دنبال ضربه زدن به عناصر پنهان قدرت ملت عراق است.

همچنین در این بیانیه آمده است: آمریکا پرده از چهره واقعی خود به عنوان دشمن عراق و منافع این کشور برداشته است، از خدا برای شهدا، رحمت و برای مجروحان شفا می خواهیم و به برادرانمان در گردان حزب الله تسلیت می گوییم.

در پایان بیانیه حزب الله لبنان آمده است: کسانی که دست به چنین جنایتی زده اند به زودی می فهمند که چه حماقتی مرتکیب شده اند.

لازم به یادآور است؛ آمریکا یکشنبه شب مواضع گردان‌های حزب‌الله عراق وابسته به الحشد الشعبی را در شهر القائم استان الانبار در مرز عراق و سوریه هدف قرار داد.

به گزارش وبسایت رسمی «الحشد الشعبی»، «آمار تجاوز ظالمانه به دو مقر تیپ ۴۵ و ۴۶ به ۲۵ شهید افزایش یافت و ۵۱ نفر نیز مجروح هستند». همه گروهها این حمله را مجکوم کردند ولی برهم صالح فقط گفته مطابق توافق نبوده!

درباره‌ی ماهین نیوز

پایگاه خبری ماهین نیوز: تحلیلی خبری اطلاع رسانی سیاسی فرهنگی اقتصادی به چهار زبان فارسی انگلیسی عربی و آذری ارگان رسمی سازمان ملل اسلامی مجوز 26237/92وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صاحب امتیاز و مدیر مسئول: سید احمد حسینی ماهینی آدرس : تهران میدان شهدا پاساژ امیدوار طبقه دوم واحد 2 کیلومتر 55زنجان جاده چرگر خیابان سادات پلاک6 989120836492+ همراه , ,telgram watsapp soroush sahmahini@yahoo.com تلفکس36608516

حتما ببینید

در اندوه سترون بودن

اخراج سفیر فرانسه در پاسخ به وقاحت مکرون

تجمع مردم و دانشجویان مقابل سفارت فرانسه در پی اهانت به پیامبر اسلام (ص) جمعی …