خانه / ورزشی / مقدماتی قهرمانی زیر 19 سال آسیا

مقدماتی قهرمانی زیر 19 سال آسیا

صعود شیربچه‌های ایران با پیروزی مقابل امارات

تیم جوانان ایران در چارچوب مقدماتی قهرمانی زیر 19 سال آسیا مقابل امارات به پیروزی رسید و به عنوان صدرنشین به مرحله نهایی صعود کرد.

مقدماتی قهرمانی زیر 19 سال آسیا| صعود شیربچه‌های ایران با پیروزی مقابل امارات

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تیم جوانان ایران در آخرین دیدار خود در مقدماتی قهرمانی زیر 19 سال آسیا  در ورزشگاه پاس قوامین تهران( در حضور هزار و صد و سی چهار نفر طبق اعلام مسئولان ورزشگاه) از ساعت 17:45 به مصاف امارات رفت که بازی با نتیجه 2 بر صفر به سود ایران به پایان رسید.

تیم جوانان ایران با این پیروزی 9 امتیازی شد و به عنوان صدرنشین به مرحله نهایی مسابقات زیر 19 سال آسیا صعود کرد مسابقاتی که سال آینده در کشور ازبکستان برگزار می شود. جوانان ایران صدرصد امتیازات را کسب کردند. تیم جوانان ایران در این مسابقات هیچ گلی نیز دریافت نکرد.

پیش از این مسابقه نیز تیم ایران مقابل قرقیزستان و نپال به پیروزی رسیده بود.

داور: مینورو توجی (ژاپن)

کمک داواران: عبدالله مبارک، شماخی( عمان)

کارت زرد: علی ذبی، عبداله حمد ( امارات)

کارت قرمز:-

گل:آریا برزگر( دقیقه 45) ، مهدی هاشم نژاد( دقیقه 80) ایران

ترکیب تیم جوانان ایران:

امیر حسین نیک پور، محمد عسگری، حسین شاهوردی، علیرضا اسد آبادی، احمد رضا جلالی( از دقیقه 88 احمد شریعت زاده)، حسین زوارى، یاسین سلمانی، مهدی احمدی، علیرضا منظمی، حسین نخودکار ( از دقیقه 76 مهدی هاشم نژاد) و آریا برزگر

سرمربی: سیدسیروس پورموسوی

اتفاقات مهم بازی:

دقیقه 29 لایی نخودکار به بازیکن اماراتی از صحنه های دیدنی نیمه اول بود. بازیکن اماراتی که مغلوب هنرنمایی ملی پوش ایرانی شده بود تلاش کرد با خطا او را متوقف کند.

دقیقه 43مهاجم ایران در محوطه جریمه امارات سرنگون شد اما داور ژاپنی اعتقادی به پنالتی نداشت.

دقیقه 45 ارسال بلند توپ در محوطه جریمه به آریا برزگر رسید و او هم با یک شوت دقیق گل اول ایران را به ثمر رساند.

نیمه دوم:

تیم جوانان ایران در نیمه دوم تلاش کرد با اداره بازی به یک پیروزی ارزشمند برسد و صعود خود را به مرحله نهایی مسابقات قطعی کند.

علیرضا منظمی بازیکن تیم ایران در دقیقه 72 دچار مصدومیتی جزیی شد.

مهدی هاشم نژاد چند دقیقه بعد از ورود به میدان گل دوم ایران را به خوبی زد و ارسال بلند توپ در محوطه جریمه به این بازیکن رسید و او هم با یک ضربه دیدنی گل  دوم تیم جوانان ایران را به ثمر رساند.

درباره‌ی ماهین نیوز

پایگاه خبری ماهین نیوز پایگاه خبری ماهین نیوز به چهار زبان فارسی انگلیسی عربی و آذری تحلیلی خبری اطلاع رسانیسیاسی فرهنگی اقتصادی مجوز 26237/92وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صاحب امتیاز و مدیر مسئول: سید احمد حسینی ماهینی آدرس : تهران میدان شهدا پاساژ امیدوار طبقه دوم واحد 2 09120836492 همراه , ,telgram watsapp face booke soroush sahmahini@yahoo.com تلفکس36608516,28

حتما ببینید

بت پرستی پایان می پذیرد

بت پرستی پایان می پذیرد

مجسمه مالک سابق باشگاه فوتبال آمریکایی از بیم حمله معترضان برچیده شد