خانه / بین الملل / آزار و اذیت جنسی در زندان بحرین

آزار و اذیت جنسی در زندان بحرین

جاییکه قبلا استان چهار دهم ایران بود

افشاگری تازه فعال زندانی سیاسی بحرینی پس از آزادی/ آزار و اذیت جنسی در زندان بدست پلیس

افشاگری تازه فعال زندانی سیاسی بحرینی پس از آزادی/ آزار و اذیت جنسی در زندان بدست پلیس

فعال سیاسی بحرینی و منتقد مسابقات اتومبیلرانی «فرمول یک»، پس از آزادی از زندان، روز گذشته (یکشنبه) در گفت وگو با رسانه انگلیسی ایندیپندنت دست به افشاگری زد و پلیس بحرین را به تجاوز و آزار و اذیت متهم کرد.

العالم ـ بحرین

به گزارش روزنامه دیجیتالی ایندیپندنت، «نجاح یوسف» ۴۲ ساله چهار فرزند دارد و پس از بازداشت از کار اخراج شد. وی در آوریل ۲۰۱۷ و پس از آنکه در فیسبوک از برگزاری مسابقات اتومبیلرانی «فرمول یک» با وجود نقض حقوق بشر در بحرین انتقاد کرد، دستگیر شد.

یوسف پس از عفو در اوت سال جاری آزاد شد و در مصاحبه روز گذشته (یکشنبه) با رسانه انگلیسی ایندیپندنت گفت که در پی آزارهایی که در جریان بازجویی متحمل شد، به فکر خودکشی افتاد.

وی پلیس را متهم کرد که او و اعضای خانواده اش را به قتل تهدید کردند و از این واهمه دارد که هر آن دستگیر شده و دوباره به زندان بازگردد.

مسابقات اتومبیل رانی «فرمول یک» هر ساله در پایان ماه مارس (فروردین) در بحرین برگزار می شود.

دیده‌بان حقوق بشر نیز چند ماه پیش در بیانیه ای از برگزار کنندگان رقابت های اتومبیلرانی فرمول وان خواست که خود را وارد بازی های دولت بحرین برای سرکوب مردم نکنند.

درباره‌ی ماهین نیوز

پایگاه خبری ماهین نیوز پایگاه خبری ماهین نیوز به چهار زبان فارسی انگلیسی عربی و آذری تحلیلی خبری اطلاع رسانیسیاسی فرهنگی اقتصادی مجوز 26237/92وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صاحب امتیاز و مدیر مسئول: سید احمد حسینی ماهینی آدرس : تهران میدان شهدا پاساژ امیدوار طبقه دوم واحد 2 09120836492 همراه , ,telgram watsapp face booke soroush sahmahini@yahoo.com تلفکس36608516,28

حتما ببینید

The people of City of Los Angeles

The people of City of Los Angeles

No:110/121/9 UN Secretary-General Greetings and Regards The people of City of Los Angeles and other …