خانه / خبر ها / آزار و اذیت جنسی در زندان بحرین
آزار و اذیت جنسی در زندان
آزار و اذیت جنسی در زندان

آزار و اذیت جنسی در زندان بحرین

جاییکه قبلا استان چهار دهم ایران بود

افشاگری تازه فعال زندانی سیاسی بحرینی پس از آزادی/ آزار و اذیت جنسی در زندان بدست پلیس

افشاگری تازه فعال زندانی سیاسی بحرینی پس از آزادی/ آزار و اذیت جنسی در زندان بدست پلیس

فعال سیاسی بحرینی و منتقد مسابقات اتومبیلرانی «فرمول یک»، پس از آزادی از زندان، روز گذشته (یکشنبه) در گفت وگو با رسانه انگلیسی ایندیپندنت دست به افشاگری زد و پلیس بحرین را به تجاوز و آزار و اذیت متهم کرد.

العالم ـ بحرین

به گزارش روزنامه دیجیتالی ایندیپندنت، «نجاح یوسف» ۴۲ ساله چهار فرزند دارد و پس از بازداشت از کار اخراج شد. وی در آوریل ۲۰۱۷ و پس از آنکه در فیسبوک از برگزاری مسابقات اتومبیلرانی «فرمول یک» با وجود نقض حقوق بشر در بحرین انتقاد کرد، دستگیر شد.

یوسف پس از عفو در اوت سال جاری آزاد شد و در مصاحبه روز گذشته (یکشنبه) با رسانه انگلیسی ایندیپندنت گفت که در پی آزارهایی که در جریان بازجویی متحمل شد، به فکر خودکشی افتاد.

وی پلیس را متهم کرد که او و اعضای خانواده اش را به قتل تهدید کردند و از این واهمه دارد که هر آن دستگیر شده و دوباره به زندان بازگردد.

مسابقات اتومبیل رانی «فرمول یک» هر ساله در پایان ماه مارس (فروردین) در بحرین برگزار می شود.

دیده‌بان حقوق بشر نیز چند ماه پیش در بیانیه ای از برگزار کنندگان رقابت های اتومبیلرانی فرمول وان خواست که خود را وارد بازی های دولت بحرین برای سرکوب مردم نکنند.

درباره‌ی ماهین نیوز

تا زمانی که همه دست روی دست گذاشتند تا آقاجانمان بیاید تنهایی آبادش کند شما قومطالوت نباش که به حضرت داود گفتند تو با خدایت برو با دشمن جنگ کن اگر پیروز شدی ما هم میاییم ستاد باز سازی بقیع شریف تلفن 02136878594همراه09120836492اختصاصی09012690824 و 09190883546

حتما ببینید

تمام کشورها

با اعلام حکومت علوی عید غدیر را جشن بگیرند