خانه / عکس ها / ولیعهد عربستان سعودی باید فوراً اعدام شود.

ولیعهد عربستان سعودی باید فوراً اعدام شود.

نامزد خاشقجی: بن‌سلمان باید فوراً مجازات شود

شفقنا- نامزد خاشقجی گفت ولیعهد عربستان سعودی باید فوراً مجازات شود.

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز، پس از اینکه گزارش‌ نهادهای اطلاعاتی آمریکا شخص محمدبن‌سلمان را در قضیه قتل فجیع جمال خاشقجی مقصر اصلی و آمر معرفی کرد، حالا خدیجه چنگیز نامزد این روزنامه‌نگار سعودی خواستار مجازات بن سلمان شده است. این درحالی است که علیرغم گزارش آمریکا مبنی بر تائید قتل خاشقجی به دست بن سلمان، آمریکا علیه او هیچ اقدامی نکرده و تنها چند شهروند سعودی را تحریم کرده است.

خدیجه چنگیز در صفحه توییتری خود نوشت: بدون هیچ تاخیری، بن سلمان باید مجازات شود، اگر او به سزای عمل خود نرسد این پیام‌ را به همه می‌رساند که شما می‌توانید مجرم ردیف اول باشید، مجازات نشوید و باز هم دیگران را تهدید به قتل کنید، دیگران را به خطر بیاندازید و انسانیت را لکه‌دار کنید.

نامز خاشقجی که تبعه ترکیه است افزود: این رسم را بایدن آغاز کرد که همه رهبران در کشورهای مختلف می‌توانند با با یک جانی دست بدهند که جنایت او کاملاً ثابت شده است.

خبر اصلی را رویترز ببینید

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

درباره‌ی ماهین نیوز

حزب ایران بزرگ معتقد است تا موقعی که کشورهای دیگر را نگرفتیم آنها به توطئه بر علیه ایران ادامه خواهند داد زیرا که مردم آنجا آمادگی قبول جمهوری اسلامی را دارند ولی دولت ها مایل نیستند لذا هر کاری می کنند تا نظر مردم خودشان را برگردانند و این ظلم است که آنها را در مقابل دولتهای زور گو تنها بگذاریم23633 تلفن 02136608516همراه09120836492اختصاصی09012690824 و 09190883546

حتما ببینید

رد دعوت اتحادیه اروپا از سوی ایران

رد دعوت اتحادیه اروپا از سوی ایران

واکنش سخنگوی کاخ سفید به رد دعوت اتحادیه اروپا از سوی ایران یک سخنگوی کاخ …