خانه / خبر ها / خاتمی و سلیمانی

خاتمی و سلیمانی

🔻عملیات تحریف حاج قاسم آغاز شد 

🚨جهانگیری: سردار سلیمانی به خاتمی ارادت داشت «البته انتقاداتی هم داشت»! 

🔰 سردار مقاومت به «نه غزه نه لبنان» و «جمهوری ایرانی» ارادت داشت یا «آتش زدن عکس امام» و «هتک حرمت عاشورا»؟ 

🔸آقای معاون اول! وصیت‌نامه حاج قاسم درباره براندازان چه می‌گوید؟ 

🔹️ اساساً افراد و یا جریانی به تحریف تقطیع حوادث تاریخی و شخصیت‌های مهم دست می‌زنند که به دنبال تبرئه خود و سرپوش گذاشتن بر خطاهایی است که در گذشته انجام داده‌اند. اصلاح‌طلبان نیز که ید طولایی در به مقابله برخواستن با نظام جمهوری اسلامی را دارند، از این قاعده مستثنی نیستند. 

🔹️ درحالی که تنها یک سال از شهادت حاج قاسم سلیمانی می‌گذرد، اسحاق جهانگیری عملیات تحریف شخصیت سپهبد شهید سلیمانی را آغاز کرد. 

🔹️ اسحاق جهانگیری معاون اول حسن روحانی در گفتگویی که با پایگاه خبری جماران داشت، خاطراتی را از شهید سلیمانی نقل کرد که بوی تحریف شخصیت و مواضع حاج قاسم، با هدف تبرئه جریان اصلاحات از گناهانی که در دو دهه اخیر مرتکب شده است را می‌دهد. 

🔹️ جهانگیری در مصاحبه با جماران، با ادعای اینکه شهید سلیمانی با خاتمی هیچ اختلافی نداشت و اتفاقا آقای خاتمی را دوست می‌داشت و به او ارادت داشت، بر مواضع حاج قاسم سلیمانی در برخورد با فتنه گران سال ۷۸ و ۸۸ سرپوش گذاشته و مواضع شهید سلیمانی نسبت به خاتمی را صرفاً یک سری انتقادات خوانده و گفته است: ایشان(شهید سلیمانی) دوست داشت در حل مسائل کلی نقشی(آشتی رهبری با فتنه گران) ایفا کند. در عین حال به دوستان ما(خاتمی و دیگر فتنه گران) انتقاداتی داشت. مثلا همان جا به من می گفت دوستان باید به این مسائل عمل کنند که بتوانیم این مشکلات را حل کنیم. 

🔹️ برخلاف ادعاهای جهانگیری مبنی بر دوستی شهید سلیمانی با خاتمی، باید اشاره کرد که اتفاقاً مواضع حاج قاسم در بزنگاه‌های مهم سیاسی کشور، در مقابل مواضع خاتمی و دیگر فتنه گران بوده است. 

🔹️ شعار علیه اصل ولایت فقیه، شعار علیه محور مقاومت، اهانت به امام خمینی و رهبر انقلاب اسلامی و همچنین حرمت شکنی در روز عاشورا، اقداماتی بود که در سال ۸۸ هم‌قطاران آقای جهانگیری به رهبری خاتمی و موسوی انجام دادند. اقداماتی که کاملاً در مخالفت مشی و مرام حاج قاسم بود. 

🔹️ باید از اسحاق جهانگیری پرسید که چگونه امکان دارد شهید سلیمانی که اینگونه به پشتیبانی از ولایت فقیه و دفاع از انقلاب و مقدس شمردن حرمت حضرت آیت‌الله خامنه‌ای سفارش می‌کند، به فتنه گرانی چون محمد خاتمی که هشت ماه کشور را به آشوب کشاندند، حرمت ولی فقیه را شکستند و به بنیان‌گذار انقلاب اسلامی جسارت کردند، ارادت داشته باشد؟

✍ در رجانیوز بخوانید: Rajanews.com/node/343301

 

🔺کانال حمید رسایی🔻

@rasaee

درباره‌ی ماهین نیوز

پایگاه خبری ماهین نیوز: تحلیلی خبری اطلاع رسانی سیاسی فرهنگی اقتصادی به چهار زبان فارسی انگلیسی عربی و آذری ارگان رسمی سازمان ملل اسلامی مجوز 26237/92وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صاحب امتیاز و مدیر مسئول: سید احمد حسینی ماهینی آدرس : آدرس تهران خیابان پیروزی نبرد شمالی کوچه یافتیان پلاک یک واحد 1/1 کیلومتر 55زنجان جاده چرگر خیابان سادات پلاک6 989120836492+ همراه , ,telgram watsapp soroush sahmahini@yahoo.com تلفکس36608516

حتما ببینید

عامل به شهادت رساندن خلبانها

. خلبان شاه و رئیس جمهور! “بهزاد معزی”کاپیتان خلبان،روز۲۶دی۱۳۵۷با هواپیمای شاهین،محمدرضا پهلوی شاه خائن را …

دیدگاهتان را بنویسید