اعتراضات مسلحانه

هشدار اف‌بی‌آی: اعتراضات مسلحانه بیشتری در پیش است

هشدار اف‌بی‌آی: اعتراضات مسلحانه بیشتری در پیش است

اف‌بی‌آی درباره وقوع اعتراضات مسلحانه در آمریکا در روزهای آینده هشدار داد.

العالم آمریکا

در آستانه مراسم تحلیف جو بایدن به عنوان رئیس جمهور آمریکا، پلیس فدرال این کشور،‌ اف‌بی آی، در مورد وقوع اعتراضات مسلحانه در هر ۵۰ ایالت آمریکا هشدار داد.

این هشدار به نقل از یک منبع در پلیس فدرال کمتر از یک هفته پس از آن منتشر می‌شود که عده‌ای از حامیان دونالد ترامپ در اعتراض به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری به ساختمان کنگره در پایتخت حمله کردند.
این حمله به مرگ پنج نفر از جمله یک پلیس کنگره انجامید و ارائه طرح استیضاح مجدد دونالد ترامپ را به دنبال داشت.
به گفته این منبع، اف‌بی‌آی به دلیل پیش‌بینی اعتراض مسلحانه در مراکز هر ۵۰ ایالت، برای دو روز تعطیلیِ آخر هفته جاری هشدار صادر کرده است.
در همین حال در آستانه برگزاری مراسم تحلیف جو بایدن در روز ۲۰ ژانویه، هشت روز دیگر، که در انتخابات دونالد ترامپ را شکست داد، قرار شده است گارد ملی آمریکا ۱۵ هزار نیروی خود را به واشینگتن بفرستد و تمام توریست‌ها از بازدید از بنای یادبود این شهر تا روز ۲۴ ژانویه منع شده‌اند.

درباره‌ی ماهین نیوز

پایگاه خبری ماهین نیوز: تحلیلی خبری اطلاع رسانی سیاسی فرهنگی اقتصادی به چهار زبان فارسی انگلیسی عربی و آذری ارگان رسمی سازمان ملل اسلامی مجوز 26237/92وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صاحب امتیاز و مدیر مسئول: سید احمد حسینی ماهینی آدرس : آدرس تهران خیابان پیروزی نبرد شمالی کوچه یافتیان پلاک یک واحد 1/1 کیلومتر 55زنجان جاده چرگر خیابان سادات پلاک6 989120836492+ همراه , ,telgram watsapp soroush sahmahini@yahoo.com تلفکس36608516

حتما ببینید

تصرف امریکا با لشکر بدون اسلحه

تصرف امریکا با لشکر بدون اسلحه

حرکت هزاران مهاجر به سمت مرزهای آمریکا در پی وعده‌های مهاجرتی بایدن در پی اعلام …

دیدگاهتان را بنویسید