خانه / خبر ها / رونمایی از کتاب کلانشهر و فرهنگ

رونمایی از کتاب کلانشهر و فرهنگ

کلانشهر ها

رونمایی از کتاب کلانشهر و فرهنگ

با حضور دبیرکل مجمع شهرداران کلانشهر های ایران، رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی مجمع شهرداران کلانشهر ها ی ایران و نویسنده کتاب از کتاب کلانشهر و فرهنگ در کتابخانه موزه ملی ملک رونمایی شد.

در حاشیه رونمایی از کتاب کلانشهر و فرهنگ نعمت الله فاضلی نویسنده کتاب بیان کردند: تلاش من در این کتاب این است که نشان دهم پژوهش شهری نوعی فعالیت و دانش فرهنگی است که برای مدیریت و زیست شهری ضرورت دارد.

کمال مرادی دبیرکل مجمع شهرداران کلانشهر های ایران با بیان اینکه جامعه شهری یک جامعه دانش محور است؛ حتی یک شهر کوچک، چه به رسد به کلانشهر ها.
هر چه شهر بزرگتر باشد ضرورت و حیاتی بودن دانش برای آن شهر بیشتر می شود ،مهم نیست ما در شهر چه کاره ایم، از چه جنسیتی، در چه سنی یا در چه شغلی، برای زیستن در شهر باید در گیر مستمر و منظم تولید و کاربست ایده ها، اطلاعات، دانش ها، و در گیر مستمر پردازش اطلاعات باشیم لذا پژوهش شهری از این منظر ضروری و حیاتی است و مدیران شهری از آن استقبال می کنند .

در ادامه دکتر محمد عیدی بیان کردند برنامه ریزی فرهنگی شهر یعنی بسیج استراتژیک

درباره‌ی ماهین نیوز

پایگاه خبری ماهین نیوز: تحلیلی خبری اطلاع رسانی سیاسی فرهنگی اقتصادی به چهار زبان فارسی انگلیسی عربی و آذری ارگان رسمی سازمان ملل اسلامی مجوز 26237/92وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صاحب امتیاز و مدیر مسئول: سید احمد حسینی ماهینی آدرس : آدرس تهران خیابان پیروزی نبرد شمالی کوچه یافتیان پلاک یک واحد 1/1 کیلومتر 55زنجان جاده چرگر خیابان سادات پلاک6 989120836492+ همراه , ,telgram watsapp soroush sahmahini@yahoo.com تلفکس36608516

حتما ببینید

عامل به شهادت رساندن خلبانها

. خلبان شاه و رئیس جمهور! “بهزاد معزی”کاپیتان خلبان،روز۲۶دی۱۳۵۷با هواپیمای شاهین،محمدرضا پهلوی شاه خائن را …

دیدگاهتان را بنویسید