خانه / سیاسی / اقتدار درون / درخواست صدور اعلان قرمز

درخواست صدور اعلان قرمز

درخواست صدور اعلان قرمز برای ۴ نفر از عوامل ترور شهید فخری‌زاده

درخواست صدور اعلان قرمز برای ۴ نفر از عوامل ترور شهید فخری‌زاده

معاون اجتماعی نیروی انتظامی از درخواست صدور اعلان قرمز برای چهار نفر از عوامل ترور شهید فخری‌زاده خبر داد.

 

العالم ایران

سردار مهدی حاجیان صبح امروز در نشست خبری در ستاد فرماندهی نیروی انتظامیبا اشاره به عملکرد ۹ ماهه پلیس بین‌الملل نیروی انتظامی، اظهار کرد: در مدت مذکور ۶۸۵ پرونده به اداره تحقیقات جنایی پلیس بین‌الملل واصل و تشکیل شده است.

سخنگوی نیروی انتظامی افزود: در همین رابطه ۴۲۸ فقره رسیدگی به درخواست تعقیب مجرمان ایرانی و ۲۳۴ فقره رسیدگی به درخواست تعقیب مجرمان خارجی صورت گرفته است.

به گفته این مقام انتظامی، در ۹ ماهه امسال، ۳۷ نفر از متهمان و مجرمان ایرانی که به خارج از کشور متواری شده بودند، به کشور بازگردانده شدند.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی با اشاره به درخواست صدور اعلان قرمز برای چهار نفر از مرتکبان ترور شهید فخری‌زاده، عنوان کرد: لایحه دفاعی به منظور صدور اعلان قرمز اینترپل برای عاملان و آمران ترور شهید سپهبد قاسم سلیمانی نیز تنظیم شده است.

وی خاطرنشان کرد: در مدت مذکور، ۶ نفر از متهمان و مجرمان خارجی نیز که در کشور ما حضور داشتند، به کشورهایشان بازگردانده شدند.

درباره‌ی ماهین نیوز

پایگاه خبری ماهین نیوز: تحلیلی خبری اطلاع رسانی سیاسی فرهنگی اقتصادی به چهار زبان فارسی انگلیسی عربی و آذری ارگان رسمی سازمان ملل اسلامی مجوز 26237/92وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صاحب امتیاز و مدیر مسئول: سید احمد حسینی ماهینی آدرس : آدرس تهران خیابان پیروزی نبرد شمالی کوچه یافتیان پلاک یک واحد 1/1 کیلومتر 55زنجان جاده چرگر خیابان سادات پلاک6 989120836492+ همراه , ,telgram watsapp soroush sahmahini@yahoo.com تلفکس36608516

حتما ببینید

تمرین برای گروگانگیری ناو آمریکایی

رژه بزرگ شناوری بسیج دریایی در سواحل بندر عسلویه برگزار شد در هفته بزرگداشت شهدای …

دیدگاهتان را بنویسید