خانه / اجتماعی / شهرداری یک / مسئولیت پذیری اجتماعی

مسئولیت پذیری اجتماعی

با هدف مسئولیت پذیری اجتماعی
پویش ارتقای فرهنگ آپارتمان نشینی در شمال تهران اجرایی شد
شهردار منطقه یک از اجرایی شدن پویش ارتقای فرهنگ آپارتمان نشینی با هدف افزایش مسئولیت پذیری اجتماعی، ارتقای روحیه مشارکت، مدیریت و کاهش پسماند در شمال تهران خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، سید حمید موسوی شهردار منطقه یک با اعلام خبر فوق اظهار داشت: رشد جمعیت شهری و توسعه شهرنشینی در چند دهه گذشته موجب زندگی آپارتمان نشینی شد و تغییرات بنیادی و اساسی در نحوه و شکل زندگی مردم ایجاد کرد و فرهنگ آپارتمان نشینی به عنوان یکی از الزامات زندگی شهرنشینی مطرح شد.
وی افزود: در همین راستا پویش فرهنگ آپارتمان نشینی با شعار«هم سایه هم»به عنوان یکی از فعالیت های فرهنگی و آموزشی در دستور کار مدیریت شهری و اداره کل آموزش های شهروندی قرار گرفت و در منطقه یک نیز محله ازگل به عنوان محله پایلوت برای اجرای این طرح انتخاب شد.
موسوی گفت: این پویش در محورهای  قوانین و حریم خصوصی، همسایگی و مشارکت مردمی، افزایش مسئولیت پذیری اجتماعی و مدیریت و کاهش پسماند در قالب برنامه های ترویجی، آموزشی و تولید محتوا اجرا می شود و تلاش دارد تا به بسترسازی در زمینه ارتقای فرهنگ آپارتمان نشینی کمک کند.
وی با بیان اینکه رعایت حقوق شهروندی و اجتماعی در بهبود کیفیت زندگی شهری تأثیرگذار است، افزود: این پویش از ابتدای دی‌ماه آغاز و تا شهریور ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت.
شهردار منطقه یک تصریح کرد: در این پویش که با شعار «هم سایه هم» نامگذاری شده، علاوه بر ترویج گری که توسط تسهیل گران انجام می شود، آموزش چهره به چهره به طور ویژه در محله ازگل اجرا می شود.

درباره‌ی ماهین نیوز

پایگاه خبری ماهین نیوز: تحلیلی خبری اطلاع رسانی سیاسی فرهنگی اقتصادی به چهار زبان فارسی انگلیسی عربی و آذری ارگان رسمی سازمان ملل اسلامی مجوز 26237/92وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صاحب امتیاز و مدیر مسئول: سید احمد حسینی ماهینی آدرس : آدرس تهران خیابان پیروزی نبرد شمالی کوچه یافتیان پلاک یک واحد 1/1 کیلومتر 55زنجان جاده چرگر خیابان سادات پلاک6 989120836492+ همراه , ,telgram watsapp soroush sahmahini@yahoo.com تلفکس36608516

حتما ببینید

 بوستان “افشین یداللهی”

بوستانی در شمال تهران به نام “افشین یداللهی” نامگذاری شد بوستانی  در محله کوهسار منطقه …

دیدگاهتان را بنویسید