خانه / شهرداری یک / آماده دور جدید بارش ها

آماده دور جدید بارش ها

کلیه تجهیزات و ماشین آلات برف روب در شمال تهران، آماده عملیات برف روبی و  رفع لغزندگی شبکه معابر در دور جدید بارش ها  شدند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، مانی جعفریان معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری این منطقه با اعلام مطلب فوق اظهار داشت : پس از بارش برف در نواحی شمالی منطقه یک و انجام عملیات برفروبی در معابر و فضاهای سبز این نواحی، کیسه های شن مخصوص در نواحی دهگانه وسطح معابر منطقه یک  شارژ و دوباره گذاری شد.
وی گفت: ظرفیت مخازن زرد رنگ در حدود ۱۰۰ کیسه شن مخصوص است که با حضور نیروهای ستاد برف روبی بیش از ۶۰۰ مخزن زرد رنگ ، رمپ و لوپ ها و نقاط بزرگراهی و  سایت های  برف روبی  بار دیگر تکمیل و آماده ارایه خدمات شدند.
جعفریان افزود : در فاز دوم اقدام به جایگذاری بیش از ۸۰ هزار کیسه شن مخصوص در سطح منطقه شد که  با بازدید های روزانه از این مخازن و سایت ها نسبت به تجهیز مجدد آنها اقدام می شود.
معاون شهردار منطقه یک خاطر نشان ساخت: بخش عمده این مخازن علاوه بر اینکه نیروهای شهرداری در موارد خاص برای برف روبی از آنها استفاده می کنند برای استفاده عموم شهروندان در نظر گرفته شده تا برای جلوگیری از لغزندگی های موردی در معابر استفاده شوند.
به گفته وی وجود معابر کوچه باغی و میزان شیب محدوده یکی از مهمترین مشکلات منطقه در انجام برف روبی های معابر فرعی بوده که نیازمند استفاده از امکانات مکانیزه کوچک و دارای قابلیت مانور است بر همین اساس کیسه های شن مخصوص در مخازن جانمایی شده تا شهروندان منطقه بتوانند در صورت لزوم از آن استفاده نمایند .

درباره‌ی ماهین نیوز

حزب ایران بزرگ معتقد است تا موقعی که کشورهای دیگر را نگرفتیم آنها به توطئه بر علیه ایران ادامه خواهند داد زیرا که مردم آنجا آمادگی قبول جمهوری اسلامی را دارند ولی دولت ها مایل نیستند لذا هر کاری می کنند تا نظر مردم خودشان را برگردانند و این ظلم است که آنها را در مقابل دولتهای زور گو تنها بگذاریم

حتما ببینید

تولید ۱۵۳ مگاوات انرژی خورشیدی در نیروگاه های

تولید ۱۵۳ مگاوات انرژی خورشیدی در نیروگاه های شمال تهران شهرداری منطقه یک به منظور …