خانه / بین الملل / سازمان ملل اسلامی / جمهوری اسلامی اسرائیل ایجاد باید گردد

جمهوری اسلامی اسرائیل ایجاد باید گردد

تظاهرات‌کنندگان علیه نتانیاهو: او ویروس است!

تظاهرات‌کنندگان علیه نتانیاهو: او ویروس است!

معترضان علیه نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در جریان تظاهرات شب گذشته در تل‌آویو، او را به یک بیماری ویروسی در فلسطینی اشغالی تشبیه کردند که باید ریشه‌کن شود.

 

العالم فلسطین اشغالی

تظاهرات علیه پرونده‌های فساد و عملکرد ضعیف «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی، که با برگزاری جلسه سوم دادگاه رسیدگی به اتهامات وی جان تازه‌ای گرفته، همچنان ادامه دارد.

به نوشته وبگاه «تایمز اسرائیل»، شامگاه پنجشنبه معترضان علیه نتانیاهو در مناطق مختلفی از فلسطین اشغالی دست به تظاهرات زده و خواستار استعفای وی شدند.

در تل‌آویو نیز چند صد نفر در میدان اصلی این شهر تجمع کرده و همراه خود پلاکاردها و بادکنک‌های بزرگی به شکل زیردریایی داشتند که اشاره بود به پرونده بزرگ ارتشاء توسط دستیاران نتانیاهو موسوم به «پرونده ۳۰۰۰» که در حال رسیدگی در دادگاه است.

بر این اساس، معترضان ضد نتانیاهو با درخواست از دادگاه برای بررسی نقش نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در این رسوایی مالی، او را به ویروس کرونا تشبیه کردند که در حال آلوده‌سازی فلسطین اشغالی است.

به نوشته این پایگاه خبری، «کومی ییسرائیل» یکی از سازمان‌دهندگان این اعتراضات، با انتقاد از نحوه مدیریت اقتصادی و اجتماعی نتانیاهو در زمان همه‌گیری کووید۱۹، در بیانیه‌ای گفت: «او ویروس است، تظاهرات نیز واکسن آن است».

روز چهارشنبه نیز یکی دیگر از سرکرده‌های معترضان، نتانیاهو را به «آدولف هیتلر» دیکتاتور رژیم نازی آلمان تشبیه کرده بود.

این در حالی است که شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی شامگاه چهارشنبه گزارش داد، «بنی گانتز» وزیر جنگ اسرائیل به دنبال تشکیل کمیته تحقیقاتی در وزارتخانه خود است تا پرونده فساد مالی موسوم به «رسوایی زیردریایی» و مرتبط با نتانیاهو را بررسی کند.

درباره‌ی ماهین نیوز

پایگاه خبری ماهین نیوز: تحلیلی خبری اطلاع رسانی سیاسی فرهنگی اقتصادی به چهار زبان فارسی انگلیسی عربی و آذری ارگان رسمی سازمان ملل اسلامی مجوز 26237/92وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صاحب امتیاز و مدیر مسئول: سید احمد حسینی ماهینی آدرس : تهران میدان شهدا پاساژ امیدوار طبقه دوم واحد 2 کیلومتر 55زنجان جاده چرگر خیابان سادات پلاک6 989120836492+ همراه , ,telgram watsapp soroush sahmahini@yahoo.com تلفکس36608516

حتما ببینید

جنایات اشوریان و ترکیه در ایران

جنایات اشوریان و ترکیه در ایران

. ✳جنایات آشوریان جیلولوق و ارمنیها آذربایجان(اورمو،سالماس،خوی) . ➖قوای مسلحی که در اورمیه علیه تورکهای …