خانه / بین الملل / جمهوری اسلامی آمریکا / کشف ده‌ها جسد در دو کامیون در نیویورک

کشف ده‌ها جسد در دو کامیون در نیویورک

کشف ده‌ها جسد در دو کامیون در نیویورک

یک مرکز کفن‌ودفن در ناحیه بروکلین شهر نیویورک که پیشتر در پی افزایش قربانیان همه‌گیری کرونا، به دلیل کمبود فضا ده‌ها جسد در حال فاسد شدن را در کامیون‌های اجاره‌ای انباشته کرده بود، تعطیل شد.

 

العالم آمریکا

یک مرکز کفن‌ودفن در ناحیه بروکلین شهر نیویورک که پیشتر در پی رسوایی کشف ده‌ها جسد در حال فاسد شدن، مجوزش تعلیق شده بود، تعطیل شد.

اقدام مرکز «اندرو تی کِلِکلی» در نگهداری نامناسب از اجساد در ماه آوریل بعد از کشف حدود صد جسد در حال فاسد شدن در دو کامیون بدون یخچال و یک ون مشخص شد. افراد در همسایگی این مرکز از بوی بد ناشی از فساد اجساد متوجه این مسئله شده و به پلیس خبر دادند. در تصاویر منتشر شده بعد از کشف این اجساد، ده‌ها جسد که در کیسه پیچیده و روی هم انباشته شده بودند، دیده می‌شد.

به گزارش «نیویورک تایمز»، در پی شیوع گسترده کرونا در شهر نیویورک در بهار، مراکز کفن‌ودفن و سردخانه‌های این شهر به سرعت پر شدند. مدیر این مرکز در دفاع از اقدام خود گفت این مرکز تنها جایی نبوده که در پی افزایش تعداد قربانیان و با سر ریز شدن اجساد مجبور به چنین اقدامی شد.

کمیسر بهداشت نیویورک این اقدام را وحشتناک و بی‌احترامی به خانواده‌های متوفی توصیف کرد.

درباره‌ی ماهین نیوز

پایگاه خبری ماهین نیوز: تحلیلی خبری اطلاع رسانی سیاسی فرهنگی اقتصادی به چهار زبان فارسی انگلیسی عربی و آذری ارگان رسمی سازمان ملل اسلامی مجوز 26237/92وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صاحب امتیاز و مدیر مسئول: سید احمد حسینی ماهینی آدرس : آدرس تهران خیابان پیروزی نبرد شمالی کوچه یافتیان پلاک یک واحد 1/1 کیلومتر 55زنجان جاده چرگر خیابان سادات پلاک6 989120836492+ همراه , ,telgram watsapp soroush sahmahini@yahoo.com تلفکس36608516

حتما ببینید

رنگ بنفش را در مراسم تحلیف جو بایدن

رنگ بنفش در مراسم تحلیف جو بایدن

چرا زنان سیاستمدار طیف رنگ بنفش را در مراسم تحلیف جو بایدن انتخاب کردند؟ کامالا …