یکشنبه , ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
خانه / خبر ها / خداوند انتقام امام رضا را از اینها بگیرد که او وخواهرش را بدنام کردند

خداوند انتقام امام رضا را از اینها بگیرد که او وخواهرش را بدنام کردند

تعطیلی دو هفته‌ای تهران در انتظار تصویب ستاد ملی کرونا

فرمانده ستاد مقابله با بیماری کرونای کلانشهر تهران: تعطیلی دو هفته‌ای تهران در انتظار تصمیم فردای جلسه ستاد ملی کروناست.

تعطیلی دو هفته‌ای تهران در انتظار تصویب ستاد ملی کرونادکتر علیرضا زالی در مصاحبه تلفنی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ گفت: ما در روز‌های اخیر و در جلسات تشکیل شده در وزارت کشور همه مسئولان و کارشناسان را به تعطیلی دو هفته‌ای تهران متقاعد کرده ایم و فقط این موضوع نیازمند نظر رئیس جمهور در ستاد ملی کروناست.
وی گفت: قطعا با توجه به آمار رو به رشد تعداد فوتی‌ها و بستری شدگان برای قطع زنجیره این بیماری، یکی از راهکار‌های مهم تعطیلی دو هفته‌ای تهران است.
دکتر زالی افزود: اگر این پیشنهاد فردا به تصویب برسد علاوه بر ادارات، دستگاه‌های اجرایی به جز سازمان‌های امدادی و درمانی تعطیل خواهد شد.

درباره‌ی ماهین نیوز

حزب ایران بزرگ معتقد است تا موقعی که کشورهای دیگر را نگرفتیم آنها به توطئه بر علیه ایران ادامه خواهند داد زیرا که مردم آنجا آمادگی قبول جمهوری اسلامی را دارند ولی دولت ها مایل نیستند لذا هر کاری می کنند تا نظر مردم خودشان را برگردانند و این ظلم است که آنها را در مقابل دولتهای زور گو تنها بگذاریم23633 تلفن 02136878594همراه09120836492اختصاصی09012690824 و 09190883546

حتما ببینید

خلاصی دایمی از شر نتانیاهو

سید عبدالملک الحسینی:

 خطر اسرائیل برای همه امت اسلام است رهبر جنبش انصارالله یمن در سخنانی به مناسبت …