خانه / سیاسی / هجدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول

هجدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول

https://www.aparat.com/v/GSxX2
https://www.aparat.com/v/GSxX2
هجدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت برمطبوعات

 

استقبال مدیران مسئول رسانه‌های کشور از نامزدی برای حضور در هیات نظارت بر مطبوعات

۱۳۹۹/۰۸/۰۸ ۰۹:۳۹:۴۸

دبیر هیات نظارت بر مطبوعات از ثبت نام بیش از ۳۰۰ نفر از مدیران مسئول رسانه‌ها برای شرکت در انتخابات هجدهمین دوره هیأت نظارت بر مطبوعات خبر داد.
https://www.aparat.com/v/1QInt

به گزارش دبیرخانه هیات نظارت بر مطبوعات، سید علاءالدین ظهوریان با بیان اینکه هجدهمین دوره انتخابات تعیین نماینده مدیران مسئول مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری، ۲۰ آبان ماه جاری و مطابق دو دوره گذشته به صورت الکترونیکی برگزار می شود، گفت: بر اساس تبصره ۴ ماده ۱۰ قانون مطبوعات و همچنین در راستای اجرای  تبصره ۴ ماده ۳۳ آیین نامه اجرایی این قانون، مدیران مسئولی که پروانه انتشار رسانه آن‌ها به دلیل حکم قطعی دادگاه و یا ماده (۱۶) قانون مطبوعات توسط هیئت نظارت بر مطبوعات لغو نشده باشد و همچنین رسانه آن‌ها مطابق ترتیب انتشار مندرج در پروانه صادره از سوی هیئت نظارت بر مطبوعات به طور منظم منتشر شده باشد، می­‌توانند در انتخابات شرکت کنند.

براین اساس، پس از پایش وضعیت انتشار و فعالیت رسانه های مربوطه و بررسی های صورت گرفته در جلسه هیات سه نفره موضوع  تبصره ۴ ماده ۱۰ آن قانون، در مجموع ۲۱۴ نفر از مدیران محترم داوطلب به شرح جدول زیر، دارای صلاحیت تشخیص داده شدند. دبیر هیات نظارت بر مطبوعات تاکید کرد انتخابات به صورت الکترونیکی و از طریق سامانه جامع رسانه‌های کشور به نشانی  e-rasaneh.ir از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۶ روز سه شنبه ۲۰ آبان‌ماه ۱۳۹۹ برگزار می‌شود  و در صورت عدم احراز اکثریت مطلق مدیران مسئول در مرحله اول، نوبت بعدی آن پس از دو هفته در روز سه شنبه مورخ ۴ آذرماه ۱۳۹۹ در همان بازه زمانی برگزار خواهد شد.

وی افزود مدیران مسول محترمی که به دلایل فوق الذکر، اسامی‌شان در فهرست منتشره اعلام نشده است، می توانند  تا  پایان وقت اداری روز یکشنبه مورخ  ۱۱ آبان‌ماه ۹۹ مراتب را از دبیرخانه هیات نظارت بر مطبوعات پیگیری نمایند.

شایان ذکر است از میان ۲۱۴ نامزد مذکور در مجموع ۱۱۱ رسانه الکترونیکی و ۱۰۳ نشریه مکتوب ثبت نام کرده اند که از این میان ۱۸۲ نفر مرد و ۳۲ نفر مدیران مسئول زن هستند که نسبت به دوره های گذشته از رشد مشارکت و استقبال قابل توجهی برخورداراست.

برای مشاهده فهرست نامزدهای هجدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت برمطبوعات، روی لینک زیر کلیک کنید:

http://1ln.ir/RQN

درباره‌ی ماهین نیوز

پایگاه خبری ماهین نیوز: تحلیلی خبری اطلاع رسانی سیاسی فرهنگی اقتصادی به چهار زبان فارسی انگلیسی عربی و آذری ارگان رسمی سازمان ملل اسلامی مجوز 26237/92وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صاحب امتیاز و مدیر مسئول: سید احمد حسینی ماهینی آدرس : تهران میدان شهدا پاساژ امیدوار طبقه دوم واحد 2 کیلومتر 55زنجان جاده چرگر خیابان سادات پلاک6 989120836492+ همراه , ,telgram watsapp soroush sahmahini@yahoo.com تلفکس36608516

حتما ببینید

این زباله را دور نریزید،ارزش دارد

روز جهانی خون بند ناف

سلولهای بنیادی در بند ناف دیگر نباید ضایعات محسوب خون محیطی و مغز استخوان هم …