یکشنبه , ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
خانه / عکس ها / هجدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول
https://www.aparat.com/v/GSxX2

هجدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول

https://www.aparat.com/v/GSxX2
https://www.aparat.com/v/GSxX2
هجدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت برمطبوعات

 

استقبال مدیران مسئول رسانه‌های کشور از نامزدی برای حضور در هیات نظارت بر مطبوعات

۱۳۹۹/۰۸/۰۸ ۰۹:۳۹:۴۸

دبیر هیات نظارت بر مطبوعات از ثبت نام بیش از ۳۰۰ نفر از مدیران مسئول رسانه‌ها برای شرکت در انتخابات هجدهمین دوره هیأت نظارت بر مطبوعات خبر داد.
https://www.aparat.com/v/1QInt

به گزارش دبیرخانه هیات نظارت بر مطبوعات، سید علاءالدین ظهوریان با بیان اینکه هجدهمین دوره انتخابات تعیین نماینده مدیران مسئول مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری، ۲۰ آبان ماه جاری و مطابق دو دوره گذشته به صورت الکترونیکی برگزار می شود، گفت: بر اساس تبصره ۴ ماده ۱۰ قانون مطبوعات و همچنین در راستای اجرای  تبصره ۴ ماده ۳۳ آیین نامه اجرایی این قانون، مدیران مسئولی که پروانه انتشار رسانه آن‌ها به دلیل حکم قطعی دادگاه و یا ماده (۱۶) قانون مطبوعات توسط هیئت نظارت بر مطبوعات لغو نشده باشد و همچنین رسانه آن‌ها مطابق ترتیب انتشار مندرج در پروانه صادره از سوی هیئت نظارت بر مطبوعات به طور منظم منتشر شده باشد، می­‌توانند در انتخابات شرکت کنند.

براین اساس، پس از پایش وضعیت انتشار و فعالیت رسانه های مربوطه و بررسی های صورت گرفته در جلسه هیات سه نفره موضوع  تبصره ۴ ماده ۱۰ آن قانون، در مجموع ۲۱۴ نفر از مدیران محترم داوطلب به شرح جدول زیر، دارای صلاحیت تشخیص داده شدند. دبیر هیات نظارت بر مطبوعات تاکید کرد انتخابات به صورت الکترونیکی و از طریق سامانه جامع رسانه‌های کشور به نشانی  e-rasaneh.ir از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۶ روز سه شنبه ۲۰ آبان‌ماه ۱۳۹۹ برگزار می‌شود  و در صورت عدم احراز اکثریت مطلق مدیران مسئول در مرحله اول، نوبت بعدی آن پس از دو هفته در روز سه شنبه مورخ ۴ آذرماه ۱۳۹۹ در همان بازه زمانی برگزار خواهد شد.

وی افزود مدیران مسول محترمی که به دلایل فوق الذکر، اسامی‌شان در فهرست منتشره اعلام نشده است، می توانند  تا  پایان وقت اداری روز یکشنبه مورخ  ۱۱ آبان‌ماه ۹۹ مراتب را از دبیرخانه هیات نظارت بر مطبوعات پیگیری نمایند.

شایان ذکر است از میان ۲۱۴ نامزد مذکور در مجموع ۱۱۱ رسانه الکترونیکی و ۱۰۳ نشریه مکتوب ثبت نام کرده اند که از این میان ۱۸۲ نفر مرد و ۳۲ نفر مدیران مسئول زن هستند که نسبت به دوره های گذشته از رشد مشارکت و استقبال قابل توجهی برخورداراست.

برای مشاهده فهرست نامزدهای هجدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت برمطبوعات، روی لینک زیر کلیک کنید:

http://1ln.ir/RQN

درباره‌ی ماهین نیوز

حزب ایران بزرگ معتقد است تا موقعی که کشورهای دیگر را نگرفتیم آنها به توطئه بر علیه ایران ادامه خواهند داد زیرا که مردم آنجا آمادگی قبول جمهوری اسلامی را دارند ولی دولت ها مایل نیستند لذا هر کاری می کنند تا نظر مردم خودشان را برگردانند و این ظلم است که آنها را در مقابل دولتهای زور گو تنها بگذاریم23633 تلفن 02136878594همراه09120836492اختصاصی09012690824 و 09190883546

حتما ببینید

مریم خلیل زاده هنرمند ناشناخته

پنهان ز دیده ها و همه دیده ها از اوست خانم دکتر مریم خلیل زاده …