خانه / دسته‌بندی نشده / یازدهمین کنفرانس ملی بتن ایران، مهر ۹۸

یازدهمین کنفرانس ملی بتن ایران، مهر ۹۸

انجمن بتن ایران که به عنوان یک انجمن مردم نهاد از سال 1379 رسماً کارخود را آغاز نموده است ، هر ساله همایش روز بتن را با دعوت عمومی از اعضای خود و دعوت خاص از مهمانان برای آشنایی آنها با یکدیگر و با دستاوردهای سالانه صنعت بتن در ایران و جهان برگزار می کند در این راستا برنامه های مختلف سخنرانی، کارگاههای آموزشی، اهدای لوح تقدیر به طرح های برتر بتنی و اهدای جوایز به بزرگان مسابقات دانشجویی و تقدیر از آنها و برندگان سایر مسابقات و همچنین برنامه های دیگر حسب مورد در سالهای مختلف پیش بینی می شود که پانزدهمین دوره آن در سال جاری برگزار می شود.https://aparat.com/v/i4VH7

برای جبران برخی از نقایص، انجمن بتن ایران به همراه انجمن علمی بتن، طی چند سال اخیر برگزاری کنفرانس ملی بتن را در دستور کار خود قرار داده است. در این کنفرانس عمدتاً به ارائه مقالات علمی در جلسات مختلف پرداخته می شود.  سخنرانی کاملاً علمی نیز ایراد می گردد تا همه دست اندرکاران صنعت و دانشگاه در طی دو روز برگزاری کنفرانس و همایش از آنها بهره مند شوند.

برگزاری کارگاه های آموزشی نظری و عملی در این دو روز بسیاری از علاقمندان را جذب می کند در حالی که همزمان با آن برنامه های دیگر کنفرانس و همایش اجرا می گردد. وجود یک نمایشگاه جنبی در این زمان موجب می شود تا علاقمندان بتوانند در ساعات فراغت به دیدار غرفه ها و دستاوردهای آنها بروند.

انجمن بتن ایران هیچگونه مسئولیت نظارتی یا اجرایی دولتی ندارد و صرفاً طبق اساسنامه، همت خود را صرف ترویج و ارتقای دانش فنی بتن اعم از طراحی و اجرا و بتن شناسی می کند و توانسته است با اینکار، سطح کیفی بتن در سازه های مختلف را بهبود بخشد.

درباره‌ی ماهین نیوز

پایگاه خبری ماهین نیوز پایگاه خبری ماهین نیوز به چهار زبان فارسی انگلیسی عربی و آذری تحلیلی خبری اطلاع رسانیسیاسی فرهنگی اقتصادی مجوز 26237/92وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صاحب امتیاز و مدیر مسئول: سید احمد حسینی ماهینی آدرس : تهران میدان شهدا پاساژ امیدوار طبقه دوم واحد 2 09120836492 همراه , ,telgram watsapp face booke soroush sahmahini@yahoo.com تلفکس36608516,28

حتما ببینید

مردم زیاد به خدا نزدیک نشوند!

مردم زیاد به خدا نزدیک نشوند!

برگزاری برنامه‌های شب قدر با رعایت دستورالعمل‌ها فاصله گذاری با خدا! معاون وزیر بهداشت: تدابیری …