خانه / بین الملل / سازمان ملل اسلامی / Vážení občané České republiky

Vážení občané České republiky

مردم عزیز کشور  جمهوری اسلامی چک
کشور شما مهد تمدن بوده  ولی زورگویان آن را اشغال کردند. سالها است که شما برای استقلال مبارزه می کنید تا خدا را عبادت کنید و در این راه،  ماکرون و پلیس بی وطن او  بدترین شکنجه ها را بر شما وارد کردند. اکنون سازمان ملل اسلامی به پاس قدر دانی از زحمات، کشور شما را جمهوری اسلامی چک اعلام می کند و از این تاریخ به بعد حکومت های وابسته به امریکا یا آسپانیا جایی ندارند. برای احترام به شما پرچم زیر نیز پیشنهاد می شود. تا هرچه سریعتر دولت تشکیل دهید.
با تشکر 
سازمان ملل اسلامی

Vážení občané České republiky
Vaše země byla kolébkou civilizace, ale obsadili ji utlačovatelé. Již roky bojujete za nezávislost, abyste uctívali Boha, a Macron a jeho policie bez státní příslušnosti vám během toho způsobili to nejhorší. Organizace spojených národů nyní prohlašuje vaši zemi za Českou republiku jako uznání jejího úsilí a od tohoto data vlády přidružené k USA nebo Španělsku nemají místo. Následující vlajka se také doporučuje respektovat. Vytvořte vládu co nejdříve.
dík
Islámské národy

مردم عزیز کشور جمهوری اسلامی چک
کشور شما مهد تمدن بوده ولی زورگویان آن را اشغال کردند. سالها است که شما برای استقلال مبارزه می کنید تا خدا را عبادت کنید و در این راه، ماکرون و پلیس بی وطن او بدترین شکنجه ها را بر شما وارد کردند. اکنون سازمان ملل اسلامی به پاس قدر دانی از زحمات، کشور شما را جمهوری اسلامی چک اعلام می کند و از این تاریخ به بعد حکومت های وابسته به امریکا یا آسپانیا جایی ندارند. برای احترام به شما پرچم زیر نیز پیشنهاد می شود. تا هرچه سریعتر دولت تشکیل دهید.
با تشکر
سازمان ملل اسلامی

 

درباره‌ی ماهین نیوز

پایگاه خبری ماهین نیوز: تحلیلی خبری اطلاع رسانی سیاسی فرهنگی اقتصادی به چهار زبان فارسی انگلیسی عربی و آذری ارگان رسمی سازمان ملل اسلامی مجوز 26237/92وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صاحب امتیاز و مدیر مسئول: سید احمد حسینی ماهینی آدرس : تهران میدان شهدا پاساژ امیدوار طبقه دوم واحد 2 کیلومتر 55زنجان جاده چرگر خیابان سادات پلاک6 989120836492+ همراه , ,telgram watsapp soroush sahmahini@yahoo.com تلفکس36608516

حتما ببینید

جنایات اشوریان و ترکیه در ایران

جنایات اشوریان و ترکیه در ایران

. ✳جنایات آشوریان جیلولوق و ارمنیها آذربایجان(اورمو،سالماس،خوی) . ➖قوای مسلحی که در اورمیه علیه تورکهای …