یکشنبه , ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
خانه / عکس ها / Beste mensen van Nederland
Beste mensen van Nederland
Beste mensen van Nederland

Beste mensen van Nederland

Beste mensen van Nederland
Uw land was de bakermat van de beschaving, maar werd bezet door onderdrukkers. U vecht al jaren voor onafhankelijkheid om God te aanbidden, en op deze manier heeft het dakloze leger van de sjah u de ergste martelingen toegebracht. Nu, de Islamitische Verenigde Naties, uit waardering voor uw inspanningen, verklaart uw land tot Islamitische Republiek der Nederlanden, en vanaf deze datum hebben regeringen die zijn aangesloten bij de Verenigde Staten of Al Saud geen plaats meer. De volgende vlag wordt ook voorgesteld om u te respecteren. Vorm zo snel mogelijk een regering.
Bedankt
Islamitische naties

مردم عزیر کشور هلند
کشور شما مهد تمدن بوده ولی زورگویان آن را اشغال کردند. سالها است که شما برای استقلال مبارزه می کنید تا خدا را عبادت کنید و در این راه، ارتش بی وطن شاه بدترین شکنجه ها را بر شما وارد کردند. اکنون سازمان ملل اسلامی به پاس قدر دانی از زحمات، کشور شما را جمهوری اسلامی هلند اعلام می کند و از این تاریخ به بعد حکومت های وابسته به امریکا یا آل سعود جایی ندارند. برای احترام به شما پرچم زیر نیز پیشنهاد می شود. تا هرچه سریعتر دولت تشکیل دهید.
با تشکر
سازمان ملل اسلامی

درباره‌ی ماهین نیوز

حزب ایران بزرگ معتقد است تا موقعی که کشورهای دیگر را نگرفتیم آنها به توطئه بر علیه ایران ادامه خواهند داد زیرا که مردم آنجا آمادگی قبول جمهوری اسلامی را دارند ولی دولت ها مایل نیستند لذا هر کاری می کنند تا نظر مردم خودشان را برگردانند و این ظلم است که آنها را در مقابل دولتهای زور گو تنها بگذاریم23633 تلفن 02136878594همراه09120836492اختصاصی09012690824 و 09190883546

حتما ببینید

مریم خلیل زاده هنرمند ناشناخته

پنهان ز دیده ها و همه دیده ها از اوست خانم دکتر مریم خلیل زاده …