خانه / خبر ها / تروریسم اقتصادی حزب

تروریسم اقتصادی حزب

✅انتقاد معاون مطبوعاتی از تروریسم رسانه ای علیه مردم ایران

🔹معاون امور مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در سومین نشست کمیته همکاری‌های رسانه‌ای ایران و روسیه، که به صورت آنلاین در سالن نشست‌های معاونت مطبوعاتی برگزار شد، با انتقاد از گسترش تروریسم رسانه ای علیه مردم ایران گفت: جریان رسانه با پول کشوری، در کشور دیگری علیه مردم آن کشور دیگر تلاش می کند تا آنها را تضعیف کند.

🔹متاسفانه رسانه‌های جریان سلطه بر طبل جنگ می‌کوبند، جریان افراطی گری را پوشش و حتی تقویت می کنند و حقوق انسانی ملت‌ها را نادیده می گیرند.

🔹امروز باید از واژه جدیدی به نام تروریسم رسانه‌ای علیه مردم ایران نام ببریم. جریان رسانه با پول کشوری، در کشور دیگری علیه مردم آن کشور دیگر تلاش می‌کند تا آنها را تضعیف کند. البته قدرت مردم برتر از هر جریانی است و نمی‌توان آن را خاموش کرد چون حق همواره با مردم است.

🔹مردم ایران در حالی با کرونا دسته و پنجه نرم می‌کنند که تحت تحریم‌های ظالمانه هستند. امروز داروهای بیماران صعب‌العلاج گروگان امریکاست.

🔹واقعیت این است که هم‌اکنون، روزهای سختی بر مردم می‌گذرد و مردم دنیا با شرایط پیچیده‌ای روبرو هستند بنابراین لازم است برای کاهش نگرانی‌ها، بیش از هر زمان دیگری در کنار یکدیگر باشیم.

🔹معاون مطبوعاتی ضمن اظهار امیدواری از تقویت همکاری‌های رسانه‌ای تهران و مسکو در آینده، از اهتمام جمعی رسانه‌های کشور در توسعه همکاری‌های دوجانبه، چندجانبه و منطقه‌ای و بین‌المللی برای استقرار و تحکیم امنیت منطقه‌ای و بین‌المللی و مقابله با هر آنچه که بر خلاف منافع عمومی کشورها است، قدردانی کرد.

درباره‌ی ماهین نیوز

پایگاه خبری ماهین نیوز: تحلیلی خبری اطلاع رسانی سیاسی فرهنگی اقتصادی به چهار زبان فارسی انگلیسی عربی و آذری ارگان رسمی سازمان ملل اسلامی مجوز 26237/92وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صاحب امتیاز و مدیر مسئول: سید احمد حسینی ماهینی آدرس : تهران میدان شهدا پاساژ امیدوار طبقه دوم واحد 2 کیلومتر 55زنجان جاده چرگر خیابان سادات پلاک6 989120836492+ همراه , ,telgram watsapp soroush sahmahini@yahoo.com تلفکس36608516

حتما ببینید

التماس مردم بحران زده آمریکا برای دریافت کمک دولتی

یک حبه انگور برای اخرت

••✾🌿داستان بسیار بسیارآموزنده🌿✾•• 🌺حبه انگور🌺 🍀حاج اقای قرائتی نقل میکند: روزی به مسجدی رفتیم که …