خانه / اجتماعی / مسابقه مجازی سه نسل در یک قاب برگزار می شود

مسابقه مجازی سه نسل در یک قاب برگزار می شود

در شمال تهران :

مسابقه مجازی سه نسل در یک قاب برگزار می شود

مسابقه مجازی عکاسی موبایلی “سه نسل بانوان شهر من، در یک قاب” ویژه مادربزرگ ها، مادرها و نوه های دختر در شمال تهران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، سودابه سوداگر سرپرست اداره بانوان شهرداری این منطقه با بیان خبر فوق اظهار داشت: مسابقه مجازی عکاسی موبایلی “سه نسل در یک قاب” ویژه مادربزرگ ها، مادرها و نوه های دختر، به مناسبت هفته ملی سالمند و کودک در منطقه یک برگزار می شود و علاقمندان می توانند عکس این سه نسل از خانواده خود را در کنار هم و در یک تصویر تهیه و ارسال کنند.

وی افزود: هفته ملی سالمند از ۷ الی ۱۳ مهر ماه و هفته ملی کودک از ۱۳ الی ۱۹ مهر ماه نامگذاری شده است که اجرای این مسابقه با هدف افزایش صمیمیت و کاهش شکاف بین نسلی برای اولین بار در منطقه یک طراحی و برگزار خواهد شد.

سوداگر بیان داشت: علاقمندان می توانند تا تاریخ ۲۰ مهر ماه ۹۹ از طریق پیام رسان واتس آپ (شماره ۰۹۱۲۷۳۰۰۶۷۰ – خانم کاویانی) نسبت به ارسال آثار خود اقدام کنند.

درباره‌ی ماهین نیوز

پایگاه خبری ماهین نیوز: تحلیلی خبری اطلاع رسانی سیاسی فرهنگی اقتصادی به چهار زبان فارسی انگلیسی عربی و آذری ارگان رسمی سازمان ملل اسلامی مجوز 26237/92وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صاحب امتیاز و مدیر مسئول: سید احمد حسینی ماهینی آدرس : تهران میدان شهدا پاساژ امیدوار طبقه دوم واحد 2 کیلومتر 55زنجان جاده چرگر خیابان سادات پلاک6 989120836492+ همراه , ,telgram watsapp soroush sahmahini@yahoo.com تلفکس36608516

حتما ببینید

"نگارگذر شمیران" در شمال تهران

“نگارگذر شمیران” در شمال تهران

مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه یک؛ به مناسبت هفته تهران “نگارگذر شمیران” در شمال تهران …