خانه / بین الملل / بحرین باید به ایران برگردد قبل از اینکه دیر شود

بحرین باید به ایران برگردد قبل از اینکه دیر شود

آغاز تظاهرات بحرینی‌ها در محکومیت عادی‌سازی روابط با تل‌آویو

مردم بحرین امروز نیز با وجود تدابیر شدید امنیتی به خیابان‌ها آمدند تا عادی‌سازی روابط این کشور با رژیم صهیونیستی را محکوم کنند.

آغاز تظاهرات بحرینی‌ها در محکومیت عادی‌سازی روابط با تل‌آویو

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، منابع خبری بحرین از آغاز تظاهرات مردمی در محکومیت عادی‌سازی روابط این کشور با رژیم صهیونیستی خبر دادند.

طبق گزارش شبکه اللؤلؤه، تظاهرات مردم بحرین با عنوان «جمعه فروپاشی توافق خیانت» به خیابان‌ها آمده‌اند تا عادی‌سازی روابط منامه و تل‌آویو را محکوم کنند.

بر اساس این گزارش، نیروهای امنیتی بحرین نیز به طور گسترده در خیابان‌ها مستقر هستند.

بحرین و امارات اخیرا در کاخ سفید تحت نظارت «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا توافقنامه سازش با رژیم صهیونیستی را امضا کردند.

برگزاری این تظاهرات در حالی است که روز پنج‌شنبه (دیروز) خبرگزاری بحرین (بنا) از سفر «یوسی کوهن» رئیس موساد به منامه و دیدار با مسئولان امنیتی و اطلاعاتی ارشد بحرین خبر داد.

بر اساس این گزارش، کوهن روز چهارشنبه در دیدار با «عادل بن خلیفه الفاضل»  رئیس دستگاه اطلاعات بحرین و «احمد بن عبدالعزیز آل خلیفه» رئیس دستگاه امنیت استراتژیک این کشور، مسائل دارای اهتمام مشترک و افق‌های همکاری دوجانبه را بررسی کرده است.

درباره‌ی ماهین نیوز

پایگاه خبری ماهین نیوز: تحلیلی خبری اطلاع رسانی سیاسی فرهنگی اقتصادی به چهار زبان فارسی انگلیسی عربی و آذری ارگان رسمی سازمان ملل اسلامی مجوز 26237/92وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صاحب امتیاز و مدیر مسئول: سید احمد حسینی ماهینی آدرس : تهران میدان شهدا پاساژ امیدوار طبقه دوم واحد 2 کیلومتر 55زنجان جاده چرگر خیابان سادات پلاک6 989120836492+ همراه , ,telgram watsapp soroush sahmahini@yahoo.com تلفکس36608516

حتما ببینید

به آتش کشیده شدن پرچم آمریکا در پورتلند

Yankee go home آمریکایی بیرون رو خونت روی زمینه

عراق سفارت آمریکا در بغداد بار دیگر هدف حمله راکتی قرار گرفت نظرها نگارش از یورونیوز …